Ceļojumi uz Vāciju

Populāri ceļojumi uz Vāciju ar autobusu un lidmašīnu no Rīgas.

 • Ceļojums Eiropas sirdī

  Brīnišķīga valsts, kurā var nobaudīt vislabāko alu pasaulē, nogaršot slavenās vācu desiņas un apbrīnot brīnišķīgus skatus uz pilīm, klosteriem un baznīcām. Atsevišķi jāpiemin Drēzdene, kas bieži tiek iekļauta tūrisma programmās. Klusa pilsēta ar omulīgu centrālo laukumu un ieliņām, kas glabā daudzu gadsimtu vēsturi un piesaista ceļotājus no visas pasaules. Obligāti ir jāapmeklē Berlīne, kur var apskatīt Reihstāgu, Berlīnes katedrāli, Sarkano rātsnamu un citas apskates vietas. Kalnu slēpošanas kūrortu cienītājus gaida Alpu kalni, bet tie, kam patīk senlietas, varēs apmeklēt muzejus, galerijas un izstādes.

 • Vīza

  Vācija ir Eiropas Savienības un Šengenas zonas dalībvalsts.

  Latvijas pilsoņiem un nepilsoņiem vīzas nav nepieciešamas.

  Krievijas Federācijas, Ukrainas, Baltkrievijas, Armēnijas, Azerbaidžānas un citu NVS valstu pilsoņiem iebraukšanai Šengenas zonas valstīs ir nepieciešama vīza.

 • Galvaspilsēta - Berlīne

  Populārākās pilsētas: Diseldorfa, Minhene, Drēzdene.

  Galvenās upes — Reina, Elba un Odera, kā arī Donava valsts dienvidos.

 • Valoda

  Valsts valoda: Vācu

  Valsts platība: 357 021 km²

  Iedzīvotāji: 80 219 695 cilvēku (2011 gada dati).

 • Nauda

  Valsts naudas vienība — Eiro (EUR)

 • Klimats

  Vācijas teritorijā ir mērens jūras klimats. Turklāt valsts centram ir raksturīgas kontinentālā klimata īpatnības ar aukstāku ziemu un karstāku vasaru. Parasti maksimālais nokrišņu līmenis ir vasaras periodā, bet valsts ziemeļrietumu rajonos nokrišņi sniega un lietus veidā visbiežāk ir ziemas mēnešos. Kalnos sniega kārta valsts ziemeļu daļā turas 20-25 dienas un līdz 100 dienām Alpos. Laikapstākļi Vācijā ir neparedzami, piemēram, vasarā temperatūra var pēkšņi pazemināties, bet atbraucot uz Vāciju ziemā tūristi var justies kā rudenī.

Autobusa ceļojumi uz Vāciju no Rīgas

Uz Vāciju ir jādodas pēc neaizmirstamiem iespaidiem. Pat nelielos ciematiņos valda īpaša atmosfēra, kas piesaista tūristus no visas pasaules jau ilgu gadu garumā. Vācija ir jāizpēta no visām pusēm – var apmeklēt zaļo Berlīni, romantisko Drēzdeni, Minheni ar tās kalnu slēpošanas kūrortiem un Bavāriju ar desmitiem alus šķirņu. Pilis ar bagāto vēsturi - Hoenšvangavas pils un и Neišvānšteina. Gan iesācēji, gan pieredzējušie tūristi noteikti iekļaus autobusa tūres programmā Vācijas pilsētas, lai iegūtu neaizmirstamus iespaidus.

Online viesnīcu rezervēšana

Rezervēt viesnīcu Vācijā par vislabāko cenu!

Booking.com

Parakstieties uz mūsu jaunumiem

Es gribētu saņemt jaunumus uz e-pastu.

Es gribētu saņemt jaunumus Facebukā.

Lūdzam noklikšķiniet
Uzdot jautājumu Sīkdatņu politika