Ceļojumi uz Spāniju

Populāri ceļojumi uz Spāniju ar autobusu un lidmašīnu no Rīgas.

 • Aizraujošā Spānija

  Aizraujošā Spānija piesaista tūristus no visas pasaules ar savām lieliskām pludmalēm, senajiem pieminekļiem un garšīgu ēdienu. Modes dāmas no visas pasaules zina, ka Spānijā var iegādāties kvalitatīvas mantas no pazīstamiem zīmoliem. Ceļojumu plānā tūristiem obligāti jāiekļauj korrida un protams, obligāti jāredz aizdedzinošā flamenko deja. Madrīdē ir jāapmeklē baznīcas un katedrāles, gleznainie laukumi, Sabatīni dārzi un noteikti jāvelta laiks muzeju, galeriju un izstāžu apmeklēšanai. Ceļojuma maršrutā pa Spāniju ir noteikti jāiekļauj Barselona, ko sauc par šīs valsts pērli – šī pilsēta iespaido ar Antonio Gaudi arhitektūras šedevriem.

 • Vīza

  Spānija ir Eiropas Savienības un Šengenas zonas dalībvalsts.

  Latvijas pilsoņiem un nepilsoņiem vīzas nav nepieciešamas.

  Krievijas Federācijas, Ukrainas, Baltkrievijas, Armēnijas, Azerbaidžānas un citu NVS valstu pilsoņiem iebraukšanai Šengenas zonas valstīs ir nepieciešama vīza.

 • Galvaspilsēta - Madride

  Populārākās pilsētas: Barselona, Valensija, Salou, Toledo, Granada, Malaga, Bilbao un citas.

  Populārākās salas: Maļorka, Menorka, Ibica, Tenerife, Lansarote, Grankanārija, Palma un citas.

 • Valoda

  Valsts valoda: spāņu

  Valsts platība: 504 782 km²

  Iedzīvotāji: 47 370 542 cilvēku (2013 gada dati).

 • Nauda

  Valsts naudas vienība — Eiro (EUR)

 • Klimats

  Spānijas teritorijā var izdalīt trīs zonas ar mērenu jūras, Vidusjūras un kontinentālo klimatu. Valsts ziemeļrietumu un ziemeļu daļā visa gada garumā ir liels nokrišņu daudzums. Dienvidos un Vidusjūras piekrastē parasti ir karsta un sausa vasara, kā arī mīksta un mitra ziema. Valsts vidus reģioniem ir raksturīgas kontinentālā klimata īpatnības ar siltu un sausu vasaru un aukstu ziemu. Lielākajā Spānijas teritorijā gada nokrišņu līmenis ir zem 500 mm.

Autobusa ceļojumi uz Spāniju no Rīgas

Šajā valstī ir unikālas pilsētas ar savdabīgu kultūru, senajiem pieminekļiem un skaistu arhitektūru. Ceļojumā pa Spāniju ir jādodas ar autobusu, lai pilnībā izjustu neatkārtojamu Spānijas atmosfēru. No spāņiem var iemācīties jautri pavadīt laiku un baudīt dzīvi. Suvenīru tirdziņos un veikaliņos var nopirkt juvelierizstrādājumus, keramikas izstrādājumus un tradicionālās kastaņetes, lai paņemtu līdzi daļiņu no Spānijas.

 1. Spānija: Spānijas daile (11 d.)

  • Autobuss
  • Visas naktis viesnīcā
  • Latviešu, Krievu

  Maršruts: SAKSIJAS ŠVEICE – PONT DU GARD – KOSTA BRAVA – „SPĀŅU VAKARS” - BARSELONA – MUZIKĀLĀS STRŪKLAKAS - „PORT AVENTURA” –MONTSERRATA – BESALU - FIGERASA – ŽIRONA – POBULA – PALSA - PERPIŅĀNA - ERFURTE

  Pilnais ceļojuma apraksts
  1. 04 Aug 2021
   596 €

Online viesnīcu rezervēšana

Rezervēt viesnīcu Spānijā par vislabāko cenu!