Ceļojumi uz Slovēniju

Populāri ceļojumi uz Slovēniju ar autobusu un lidmašīnu no Rīgas.

 • Galvenais Eiropas kūrorts

  Tūristi no visas pasaules brauc uz Slovēniju. Kāpēc tieši uz šo valsti? Šeit var izbaudīt patiešām kvalitatīvu atpūtu par optimālo cenu. Jūs varēsiet pavērot satriecošus dabas skatus. Austrumu Alpi īpaši piesaista ekstremālas atpūtas cienītājus. Ziemā ir īpaši pieprasīti kalnu slēpošanas kūrorti: šeit jūs atradīsiet nevainojamas trases un lieliskos trenerus, kas labi pārzina savu darbu. Adrijas jūra ir lieliska vieta atpūtai: omulīgas un tīras pludmales, visdažādākie restorāni piekrastes zonā. Jūs varat arī iznomāt jahtu un doties nelielā jūras ceļojumā.

 • Vīza

  Slovēnija ir Eiropas Savienības un Šengenas zonas dalībvalsts.

  Latvijas pilsoņiem un nepilsoņiem vīzas nav nepieciešamas.

  Krievijas Federācijas, Ukrainas, Baltkrievijas, Armēnijas, Azerbaidžānas un citu NVS valstu pilsoņiem iebraukšanai Šengenas zonas valstīs ir nepieciešama vīza.

 • Galvaspilsēta - Ļubļana

  Populārākās pilsētas: Portoroža, Pirana, Kopera, Izola, Bleda, Bohina.

  Kalnu slēpošanas kūrorti: Boveca, Kranjskas Gora, Mariboras Pohorje.

  Ārstnieciskie termālie centri — Rogaška Slatina, Radenci, Struņana, Terme, Čateža, Dobrna, Moravas Toplice, rogla un Terme Zreče.

 • Valoda

  Valsts valoda: slovēņu

  Valsts platība: 20 253 km²

  Iedzīvotāji: 2 058 821 cilvēku (2013 gada dati).

 • Nauda

  Valsts naudas vienība — Eiro (EUR)

 • Klimats

  Slovēnijā ir trīs klimatiskas zonas. Adrijas jūras piekrastē valda subtropiskais klimats. Vasarā temperatūra paceļas līdz +27 grādiem, bet ziemā tā nenoslīd pat līdz +10 grādiem. Valsts centrālajos un ziemeļu reģionos ir visas kontinentālā klimata īpatnības. Šeit ir karstas vasaras un aukstas ziemas, par ko liecina gaisa temperatūra (+2 … -2 grādi ziemā un +18 … +19 grādi vasarā). Slovēnijas austrumu daļā ir ļoti mīkstas ziemas un temperatūra nesasniedz pat 0 grādu atzīmi. Savukārt vasarā temperatūra var paaugstināties līdz +21 grādiem.

Autobusa ceļojumi uz Slovēniju no Rīgas

Ceļojums pa Slovēniju sniegs jums tikai pozitīvas emocijas. Ja dosieties ceļojumā ar autobusu, noteikti apmeklējiet Ļubļanu – Slovēnijas galvaspilsētu un vislielāko valsts pilsētu. Liels skaits kultūras pieminekļu, brīnišķīgs pilsētas laukums ar seno Rātsnamu – šajā vietā ir neatkārtojama un apburoša atmosfēra. Kūrorta pilsēta Portoroža ar lielu skaitu komfortablu viesnīcu arī ir populāra tūristu vidū.

Online viesnīcu rezervēšana

Rezervēt viesnīcu Slovēnijā par vislabāko cenu!