Ceļojumi uz Slovākiju

Populāri ceļojumi uz Slovākiju ar autobusu un lidmašīnu no Rīgas.

 • Ārstnieciskie termālie avoti

  Ja izskatāt Slovākiju kā ceļojuma galamērķi, jums ir obligāti jāapmeklē Bratislava. Tā ir sena pilsēta, dibināta 10.gadsimtā, kas apburs jūs ar savu piļu, baznīcu un muzeju arhitektūru. Bratislavā atrodas ledus un kaļķakmens alas, kas ir iekļautas UNESCO pasaules mantojuma sarakstā. Žilina, kas ir dibināta 13.gadsimtā, ir slavena ar savu Marianas laukumu, kuras skaistumu var salīdzināt tikai ar Bratislavas celtnēm. Gotisko ēku majestāti un noslēpumainību jūs varēsiet novērtēt Košicē. Šī pilsēta tiek uzskatīta par austrumu Slovākijas galvaspilsētu.

 • Vīza

  Slovākija ir Eiropas Savienības un Šengenas zonas dalībvalsts.

  Latvijas pilsoņiem un nepilsoņiem vīzas nav nepieciešamas.

  Krievijas Federācijas, Ukrainas, Baltkrievijas, Armēnijas, Azerbaidžānas un citu NVS valstu pilsoņiem iebraukšanai Šengenas zonas valstīs ir nepieciešama vīza.

 • Galvaspilsēta - Bratislava

  Populārākās pilsētas: Trenčina, Košice, Prešova un citas.

  Kalnu slēpošanas kūrorti: Augstie Tatri (Podbanske, Smokoveca, Tatranska Lomnica, Štrbske Pleso). Zemie tatri (Donovali, Jasna, Ružomberoka).

  Ārstnieciskie kūrorti — Pještjani, Smrdaki, Bardejova, Dudince, Rajecke Teplice.

 • Valoda

  Valsts valoda: slovāku

  Valsts platība: 49 034 km²

  Iedzīvotāji: 5 400 536 cilvēku (2012 gada dati).

 • Nauda

  Valsts naudas vienība — Eiro (EUR)

 • Klimats

  Slovākijā pārsvarā valda mēreni kontinentālais klimats. Kalnu apvidū ziemas laikā temperatūra var noslīdēt līdz -10 grādiem. Donavas zemienes rajonā temperatūra svārstās no +25 līdz +27 grādiem vasarā. Savukārt ziemā šajos rajonos temperatūra var pazemināties arī līdz 0 grādu atzīmei. Slovākijas austrumos ir aukstāk. Vasaras periodā temperatūra var sasniegt +22 … +24 grādu. Bet ziemā termometra stabiņš noslīd līdz -2 … +2 grādiem.

Autobusa ceļojumi uz Slovākiju no Rīgas

Lai paspētu apskatīt visas Slovākijas vēsturiskās vietas, tuvāk iepazīt šis vietas vairāku gadsimtu vecās tradīcijas un folkloru, apbrīnot lielos animācijas šovus un apmeklēt interesantākos valsts nostūrīšus, priekšroka jādod ceļojumam ar autobusu. Senās pilis un noslēpumainās alas, garšīgie slovāku virtuves ēdieni un nacionālie dzērieni – tas viss atstās spilgtas un patīkamas atmiņas.

 1. Slovākija: Augsto Tatru kalnu noslēpums (5 d.)

  • Autobuss
  • Visas naktis viesnīcā
  • Latviešu, Krievu

  Maršruts: AUGSTIE TATRI - BRAUCIENS AR PLOSTU PA ROBEŽUPI DUNAJEC – POPRADA – ZEMIE TATRI - ALAS DEMĀNOVAS IELEJĀ - BEŠENOVAS TERMĀLO BASEINU KOMPLEKSS – KOŠICE

  Pilnais ceļojuma apraksts
  1. 21 Aug 2021
   224 €

Online viesnīcu rezervēšana

Rezervēt viesnīcu Slovākijā par vislabāko cenu!