Ceļojumi uz Rumāniju

Populāri ceļojumi uz Rumāniju ar autobusu un lidmašīnu no Rīgas.

 • Romantiskais un mistiskais viduslaiku gars

  Ak tas kūrorta rajonu, kur visur ir jūtama vēstures elpa, un dabas oāžu, kas ir pilnas ar brīvības garu, apvienojums. Brīnišķīgas vietas, kur gaisā virmo saldeni rūgts meža zāļu aromāts, pūš patīkama brīze un aizrauj elpu no skata uz spēcīgo kalna upi. Senā Buharesta ar tās majestātiskām pilīm un seniem klosteriem, leģendārā grafa Drakulas pils, kurā virmo mistikas gars, unikālie dabas rezervāti, kuru vidū ir Mynzalesht ar sāls alām un Dubļu vulkāni - tas viss ir noteikti jāredz savām acīm. Neaizmirstiet par Maramurešu – piemiņas celtni, kur jūs redzēsiet visneparastākos krustus, dažādus pieminekļus un epitāfijas.

 • Vīza

  Rumānija ir Eiropas Savienības dalībvalsts.

  Latvijas pilsoņiem un nepilsoņiem vīzas nav nepieciešamas.

  Krievijas Federācijas, Ukrainas, Baltkrievijas, Armēnijas, Azerbaidžānas un citu NVS valstu pilsoņiem iebraukšanai Šengenas zonas valstīs ir nepieciešama vīza.

 • Galvaspilsēta - Buharesta

  Populārākās pilsētas: Brašova, Konstanca, Sigišoara.

  Populārākie kūrorti: Konstanca, Mamaja, Eforija-Norda, Eforija-Suda, Tekirgiola, Mangalija, Olimpa, Neptuna, Jupitera, Kap-Avrora, Venusa, Saturna, Kostišeņa u.c.

 • Valoda

  Valsts valoda: rumāņu

  Valsts platība: 238 391 km²

  Iedzīvotāji: 19 942 642 cilvēku (2014 gada dati).

 • Nauda

  Valsts naudas vienība — Lei (RON)

 • Klimats

  Auksta ziema un silta vasara – tā īsumā var aprakstīt Rumānijas klimatu. Citiem vārdiem sakot tas ir kontinentālais. Ja runāt par vidējo gada temperatūru, tā svārstās no 8 līdz 11 grādiem. Nokrišņi šeit ir visa gada garumā, bet visvairāk – vasaras periodā, tāpēc dodoties ceļojumā jāņem līdzi lietussargs un ūdensnecaurlaidīgas drēbes. Tomēr jāņem vērā fakts, ka laikapstākļi ir atkarīgi no reģiona. Piemēram, kalnos nokrišņu līmenis var sasniegt 1500 mm gadā. Bet Donavas deltā – ne vairāk kā 350 mm.

Autobusa ceļojumi uz Rumāniju no Rīgas

Kā paspēt apskatīt visas Rumānijas interesantas vietas viena ceļojuma laikā? Dodieties autobusa tūrē un apmeklējiet visas interesantākās vietas, iepazīstot šīs valsts noslēpumaino kultūru. Atvadoties no Rumānijas, paņemiet līdzi vietējo rokdarbnieču izstrādājumus. Neaizmirstiet nogaršot plūmju uzlējumu ar neatkārtojamo garšu, kā arī novērtēt naturālo Rumānijas kosmētiku.

 1. Rumānija: Rumānija skolēnu brīvdienās (7 d.)

  • Autobuss
  • Visas naktis viesnīcā
  • Latviešu, Krievu

  Maršruts: DEBRECENA – TERMĀLAIS BASEINS – BRAŠOVA – RAŠNOV - BRĀN – DRAKULAS PILS – BUKARESTE – FOLKLORAS VAKARS – PELEŠ PILS – PELIŠOR PILS – SINAJAS KLOSTERIS - SINAJA – SIGIŠOĀRA

  Pilnais ceļojuma apraksts
  1. 19 Okt
   380 € 270 €

Online viesnīcu rezervēšana

Rezervēt viesnīcu Rumānijā par vislabāko cenu!

Booking.com

Parakstieties uz mūsu jaunumiem

Es gribētu saņemt jaunumus uz e-pastu.

Es gribētu saņemt jaunumus Facebukā.

Lūdzam noklikšķiniet
Uzdot jautājumu Sīkdatņu politika