Ceļojumi uz Norvēģiju

Populāri ceļojumi uz Norvēģiju ar autobusu un lidmašīnu no Rīgas.

 • Fjordu valsts

  Neliela Ziemeļeiropas valsts piesaista tūristus no visas pasaules. Savādāk arī nevar būt, jo Norvēģijā var sastapt satriecoši skaistus unikālus skatus. Ceļojumu uz šo valsti nevar nosaukt par budžeta ceļojumu, bet iespaidi no tūres paliks uz visu mūžu. Norvēģiju sauc par fjordu valsti, bet lielākā tās teritorijas daļa ir dabas rezervāts. Norvēģijā ir neatkārtojamas dabas ainavas – kalnu nogāzes, biezie meži un gleznainie ezeri, kas pievelk un apbur. Izņemot skaisto dabu Norvēģijā ir arī daudz vēstures pieminekļu, muzeju un parku. Tūristi bieži apmeklē Bergenu – pilsētu pie Ziemeļjūras, ko ieskauj gleznainie kalni.

 • Vīza

  Norvēģija ir Šengenas zonas dalībvalsts.

  Latvijas pilsoņiem un nepilsoņiem vīzas nav nepieciešamas.

  Krievijas Federācijas, Ukrainas, Baltkrievijas, Armēnijas, Azerbaidžānas un citu NVS valstu pilsoņiem iebraukšanai Šengenas zonas valstīs ir nepieciešama vīza.

 • Galvaspilsēta - Oslo

  Populārākās pilsētas: Bergena, Trondheima, Stavangera, Floma, Narvika, Tromso, Alesunda

  Kalnu slēpošanas kūrorti: Hemsedala, Trisile, Lillehamera, Hafjela, Geilo, Kvitfjell, Holmenkolena.

 • Valoda

  Valsts valoda: norvēģu

  Valsts platība: 385 186 km²

  Iedzīvotāji: 5 063 709 cilvēku (2013 gada dati).

 • Nauda

  Valsts naudas vienība — Norvēģu krona (NOK)

 • Klimats

  Norvēģijas piekrastes zonās valda mērenais jūras klimats, bet tālu ziemeļos – pat subarktiskais. Iekšējiem reģioniem ir raksturīgas kontinentālā klimata īpatnības ar karstāku vasaru un aukstu ziemu. Janvārī temperatūra valsts dienvidrietumu daļā turas -2 grādu līmenī, bet ziemeļos tā var sasniegt -12 grādu. Jūlijā šajos rajonos temperatūra attiecīgi ir no +15 līdz +6 grādiem. Valsts polāro reģionu īpatnība ir iespēja redzēt sauli pat pusnaktī vasaras vidū, bet ziemas vidū šeit iestājas polārā nakts.

Autobusa ceļojumi uz Norvēģiju no Rīgas

Ceļojumi uz šo valsti ir vieni no visdārgākajiem. Bet autobusa tūre ļauj ar iespējami minimālām izmaksām ieraudzīt visus Norvēģijas skaistumus, iepazīt tās ievērojamākās vietas un gleznaino dabu. Parasti no šīs valsts tūristi atved troļļu figūriņas, kūpinātas zivis un izstrādājumus no briežu ādas. Ceļojums ar autobusu ļauj īsā laikā iepazīt vairākas Norvēģijas pilsētas un apskatīt interesantākās tūristu iecienītās vietas.

 1. Norvēģija: Ziemeļu karaliene (10 d.)

  • Autobuss
  • Visas naktis viesnīcā
  • Latviešu, Krievu

  Maršruts: LILLEHAMMERE - PĒRA GINTA CEĻŠ - GUDSBRANDĀLES IELEJA - TROĻĻU SIENA - MARDALSFOSSENS – KRISTIANSUNNA - ATLANTIJAS CEĻŠ - TROĻĻU TAKA - ĒRGĻU CEĻŠ - DALSNIBBA – GEIRANGERFJORDS - BRIKSDĀLES LEDĀJS - VIKAS STĀVBAZNĪCA - TVINNES ŪDE...

  Pilnais ceļojuma apraksts
  1. 16 Jūl 2021
   690 €

Online viesnīcu rezervēšana

Rezervēt viesnīcu Norvēģijā par vislabāko cenu!