Ceļojumi uz Melnkalni

Populāri ceļojumi uz Melnkalni ar autobusu un lidmašīnu no Rīgas.

 • Maza un draudzīga

  Jūs vēl neesat apmeklējuši Itāliju? Tad ir laiks doties uz … Melnkalni! Šo vietu mēdz saukt par Itālijas mazo kopiju. Šeit jūs iegūsiet spilgtas un neaizmirstamas emocijas, atklājot sev neskartas un akmeņainas pludmales, izbaudot debeszilu ūdeni un nogaršojot izsmalcinātos Melnkalnes virtuves ēdienus. Senie klosteri pārsteigs jūs ar savdabīgu un neaizmirstamu arhitektūru. Melnkalne ir labākā vieta gan romantiskai gan ģimenes atpūtai, par ko liecina daudzi kūrorti, kas ir slaveni visā pasaulē.

 • Vīza

  Latvijas pilsoņiem un nepilsoņiem vīzas nav nepieciešamas.

  Krievijas Federācijas, Ukrainas, Baltkrievijas, Armēnijas, Azerbaidžānas un citu NVS valstu pilsoņiem iebraukšanai Šengenas zonas valstīs ir nepieciešama vīza.

 • Galvaspilsēta - Podgorodica

  Populārākie kūrorti: Budva, Bečiči, Svētā Stefana, Rafailoviči, Miločera, Pržno, Bara, Sutomore.

  Kalnu slēpošanas kūrorti: Zobļaka, Kolašina.

 • Valoda

  Valsts valoda: melnkalniešu

  Valsts platība: 13 812 km²

  Iedzīvotāji: 621 518 cilvēku (2014 gada dati).

 • Nauda

  Valsts naudas vienība — Eiro (EUR)

 • Klimats

  Melnkalnes klimata daudzveidība pārsteigs pat pieredzējušos ceļotājus. Piekrastē valda Vidusjūras klimats, bet kalnos – Alpu. Tāpēc ņemiet līdzi gan peldkostīmu, gan siltu jaku. No aprīļa līdz oktobrim valsts priecē pludmales atpūtas cienītājus, kam patīk izpeldēties tīrā debeszilā ūdenī. Jūras temperatūra ir no +20 līdz +26 grādu silta. Melnkalne pārsteidz ar savām neskaitāmām pludmalēm: to teritorija ir pārklāta ar jūras akmeņiem un smalkām smiltīm. Pludmales atrodas līčos, kas aizsargā tās no lieliem viļņiem un brāzmaina vēja.

Autobusa ceļojumi uz Melnkalni no Rīgas

Ja jūsu mērķis ir izjust Melnkalnes kolorītu, dodiet priekšroku ceļojumam ar komfortablu transportu, piemēram, autobusu. Jūs varēsiet apmeklēt kalnus ar brīnišķīgiem skatiem, kā arī atpūsties saulainās pludmalēs ar debeszilu ūdeni. Atvadoties no šīs pasakainās valsts paņemiet līdzi unikālus sierus, gaļas delikateses un vilnas izstrādājumus, ar kuriem ir slavena Melnkalne.

Online viesnīcu rezervēšana

Rezervēt viesnīcu Melnkalne par vislabāko cenu!

Booking.com

Parakstieties uz mūsu jaunumiem

Es gribētu saņemt jaunumus uz e-pastu.

Es gribētu saņemt jaunumus Facebukā.

Lūdzam noklikšķiniet
Uzdot jautājumu Sīkdatņu politika