Ceļojumi uz Lielbritāniju

Populāri ceļojumi uz Lielbritāniju ar autobusu un lidmašīnu no Rīgas.

 • Četras valstis vienā

  Uz Lielbritāniju dodas pieredzējušie tūristi, kas vēlās labāk iepazīt šīs valsts neatkārtojamu atmosfēru. Tikai Londonā ir neticams daudzums apskates vietu, kuru izpētei var veltīt ne vienu vien nedēļu. Noteikti ir jāapmeklē vietas, ko daudzi pazīst no angļu valodas stundām skolā – leģendārais Bigbens, gleznains Tauera tilts pāri Temzai un grezna Bekingemas pils. Lielbritānija sastāv no četrām vēsturiskām provincēm, katrai no kurām piemīt savdabīga kultūra un tradīcijas. Šajā valstī ir vairākas vecās pilis, daudz muzeju, kā arī arhitektūras un vēstures pieminekļu. Ir sarežģīti ar vārdiem aprakstīt Lielbritānijas atmosfēru – labāk iepazīt to patstāvīgi un iegūt daudz iespaidu.

 • Vīza

  Lielbritānija ir Eiropas Savienības dalībvalsts.

  Latvijas pilsoņiem vīzas nav nepieciešamas. Latvijas nepilsoņiem ir jānoformē vīza tuvākajā vēstniecībā, Varšavā.

  Krievijas Federācijas, Ukrainas, Baltkrievijas, Armēnijas, Azerbaidžānas un citu NVS valstu pilsoņiem iebraukšanai Šengenas zonas valstīs ir nepieciešama vīza.

 • Galvaspilsēta - Londona

  Populārākās pilsētas: Edinburga, Bata, Kembridža, Oksforda, Stratforda pie Avonas, Jorka, Invernesa, Sent-Endrjūsa, Liverpūle

  Lielākās upes — Temza, Severna, Trenta.

 • Valoda

  Valsts valoda: Angļu valoda

  Valsts platība: 243 809 km²

  Iedzīvotāji: 63 182 178 cilvēku (2011 gada dati).

 • Nauda

  Valsts naudas vienība — Sterliņu mārciņa (GBP)

 • Klimats

  Lielbritānijā ir mērens klimats un bieži pamatīgi līst. Visvairāk nokrišņu ir periodā no septembra līdz janvārim. Tūristiem, kas šajā valstī vēlās “noķert” saulainas dienas, labāk doties ceļojumā periodā no marta līdz jūnijam. Tieši šajos mēnešos parasti ir viszemākais nokrišņu līmenis. Jāņem vērā, ka spēcīgas lietusgāzes ir raksturīgas valsts ziemeļu daļai un kalnu apvidum. Bet vismazāk nokrišņu ir Lielbritānijas austrumu un centrālajā daļā.

Autobusa ceļojumi uz Lielbritāniju no Rīgas

Valsti ar lielu apskates vietu skaitu vislabāk apmeklēt, iegādājoties autobusa tūri. Tas ļauj īsā laikā iepazīt tūristu iecienītās vietas. Turklāt Lielbritānija ir sadalīta četrās vēsturiskās provincēs, katrai no kurām ir jāpievērš uzmanība. Anglijas iedzīvotāji ievēro tradīcijas un ciena savas valsts vēsturi – aizraujošs ceļojums piedāvās unikālu iespēju iepazīt šīs valsts iedzīvotājus un novadīt interesantu sarunu pie tējas tasītes ar kraukšķīgiem tostiem.

 1. Lielbritānija: Anglija un Velsa gadsimtu tradīcijās (8 d.)

  • Autobuss
  • Visas naktis viesnīcā
  • Latviešu, Krievu

  Maršruts: ANTVERPENE – LONDONA - VIDZORAS PILS – VELSA - KĀRDIFA – BRISTOLE - STOUNHENDŽA – ERUNDELAS PILS – BRIGE

  Pilnais ceļojuma apraksts
  1. 19 Sep 2021
   532 €

Online viesnīcu rezervēšana

Rezervēt viesnīcu Bulgārijā par vislabāko cenu!