Ceļojumi uz Krieviju

Populāri ceļojumi uz Krieviju ar autobusu un lidmašīnu no Rīgas.

 • Liela neaptverama Krievija

  Katram ceļotājam noteikti ir jāapmeklē valsts, kas atrodas gan Eiropā, gan Āzijā, kā arī ieņem maksimālo platību. Tajā savienojas teritorijas ar dažādu kultūru un tradīcijām. Tie ir gleznainie Kaukāza kalni, pilsēta Soči, kas ir populāra tūristu vidū, kā arī lietaina, bet ļoti romantiska Sanktpēterburga. Turklāt Krievijā ir ļoti daudz vēstures pieminekļu un apskates vietu – vecās muižas un pilis. Šajā valstī ir arī daudz vietu ar neskartu dabu un neticami skaistiem skatiem. Noteikti jāapmeklē kāds no Krievijas ciematiem, kurā ir saglabātas senās tradīcijas un kultūras īpatnības.

 • Vīza

  Latvijas pilsoņiem ir nepieciešama vīza.

  Latvijas nepilsoņiem vīzas nav nepieciešamas.

 • Galvaspilsēta - Maskava

  Populārākās pilsētas: Sanktpēterburga, Kazaņa, Ņižņijnovgoroda, Jekaterinburga, Kaļiņingrada, Jaroslavļa, Petrozavodska, Irkutska un Rostova pie Donas.

  Populārākie kūrorti: Soči, Adlera, Gelendžika, Anapa, Tuapse, Jesentuki u.c.

 • Valoda

  Valsts valoda: krievu

  Valsts platība: 17 125 191 km²

  Iedzīvotāji: 146 544 710 cilvēku (2016 gada dati).

 • Nauda

  Valsts naudas vienība — Krievijas rublis (RUB)

 • Klimats

  Klimats dažādās Krievijas daļās ir atkarīgs no konkrētās pilsētas izvietojuma un reljefa īpatnībām. Ir jāatzīmē, ka visā valsts teritorijā ir skaidri saskatāmas silta un auksta sezona. Šai valstij ir raksturīgas straujas temperatūras svārstības. Ja apskatīt pilsētas no rietumiem uz austrumiem, var skaidri izsekot temperatūras pazemināšanos aukstajā gadalaikā. Lielākajā valsts teritorijā valda mērenais klimats, savukārt ziemeļu kontinentālās zonas atrodas subarktiskajā un arktiskajā joslā.

Autobusa ceļojumi uz Krieviju no Rīgas

Ņemot vērā dažādu kultūru un tradīciju savienojumu vienas valsts teritorijā, ideālais variants ir ceļojums ar autobusu. Tas ļaus iepazīt dažādas pilsētas, iepazīt daudzas apskates vietas un ieraudzīt gleznainās ainavas. Vasarā daudz pozitīvo emociju sniegs atpūta pie Melnās jūras vai ceļojums pie kādas no upēm. Aukstajā gadalaikā var doties kalnos, bet pavasarī vai rudenī tūristi bieži apmeklē Sanktpēterburgu. Tā ir pārsteidzoša pilsēta ar brīnišķīgu arhitektūru un radošiem cilvēkiem.

Online viesnīcu rezervēšana

Rezervēt viesnīcu Krievijā par vislabāko cenu!