Jaungada ceļojumi 2020

Populāras Jaungada tūres uz Eiropu ar autobusu un lidmašīnu no Rīgas.

  • Jaunais gads Eiropas stilā

    Atšķirībā no bijušajām padomju valstīm Eiropā jaunā gada svinēšana nav tik grezna. Tomēr mājās ģimenes tāpat uzstāda jaungada eglīti un izrotā to un visu māju ar košām rotaslietām, uguntiņām un virtenēm. Eiropiešiem ir īpaša attieksme pret dāvanām – parasti dāvanas tuviniekiem tiek izvēlētas labu laiku iepriekš un tās tiek noteikti iepakotas skaistās dāvanu kastēs.

    Sagaidot Jauno gadu, pilsētās tiek ierīkoti tirdziņi, kur var iegādāties tematiskos suvenīrus, gardumus un konditorejas izstrādājumus. Ielas piepildās ar svaigi ceptu bulciņu un pīrāgu aromātu, un spīd ar košām ugunīm. Kafejnīcās un restorānos piedāvā sasildīties ar pikanto karstvīnu, sidru vai aromātisko kafiju.


Jaunā 2019.gada ceļojumi no Rīgas

Jūs varēsiet izpazīt kultūru, kurā ir pavisam cita attieksme pret Jaunā gada svinēšanu. Izvēlieties un rezervējiet Jaungada autobusa tūri uz Eiropu. Iespējams, ka Eiropas ziemas temperatūra neļaus jums uzvilkt jaunu kažociņu, bet jūs noteikti izbaudīsiet spilgtu un maģisku atmosfēru. Jūs sagaida Prāga, Parīze un Berlīne, vai varbūt jūs izdomāsiet apmeklēt Santu Lapzemē?

  1. Ceļojums beidzās Jauni izbraukšanas datumi būs zināmi tikai nākamajā gadā.

Online viesnīcu rezervēšana

Rezervējiet viesnīcu Šveice par vislabāko cenu!

Booking.com

Parakstieties uz mūsu jaunumiem

Es gribētu saņemt jaunumus uz e-pastu.

Es gribētu saņemt jaunumus Facebukā.

Lūdzam noklikšķiniet
Uzdot jautājumu Sīkdatņu politika