Ceļojumi uz Gruziju

Populāri ceļojumi uz Gruziju ar autobusu un lidmašīnu no Rīgas.

 • Viesmīlīga Gruzija

  Mūsdienās Gruzija ir viens no populārākajiem tūrisma virzieniem. Tā ir pārsteidzoša valsts ar brīnišķīgiem skatiem un dažādām apskates vietām. Gruzija ir slavena ar labsirdīgiem cilvēkiem, kas laipni sagaida viesus no visas pasaules. Tbilisi ir jāapmeklē kāds no slavenajiem šašliku restorāniem, kā arī pilsētas viesus sagaida baznīcas, teātri un omulīgas gleznainas ieliņas. Batumi ir jādodas, lai izbaudītu saulainas pludmales, senos vēstures pieminekļus un ēkas ar bagātu pagātni. Ir vērts apmeklēt vismaz vienu no Gruzijas ciematiem - neizsakāmi skaistas ainavas savienojas ar omulīgiem pagalmiņiem un iespēju iepazīt labsirdīgus un atvērtus šīs valsts pamatiedzīvotājus.

 • Vīza

  Latvijas pilsoņiem un nepilsoņiem vīzas nav nepieciešamas.

  Krievijas Federācijas, Ukrainas, Baltkrievijas, Armēnijas, Azerbaidžānas un citu NVS valstu pilsoņiem iebraukšanai Šengenas zonas valstīs ir nepieciešama vīza.

 • Galvaspilsēta - Tbilisi

  Populārākās pilsētas: Kutaisi, Rustavi, Batumi, Poti, Zugdidi, Gori

  Kūrorti: Boržomi, Sairme, Ahtala, Chaltubo, Šovi.

 • Valoda

  Valsts valoda: gruzīnu

  Valsts platība: 69 700 km²

  Iedzīvotāji: 3 729 635 cilvēku (2014 gada dati).

 • Nauda

  Valsts naudas vienība — Gruzijas lari

 • Klimats

  Gruzijas rietumu daļai ir raksturīgas tropiskā klimata īpatnības. Austrumu reģionu teritorijā tas pakāpeniski mainās uz mēreno. Gruzijas piekrastes daļai ir raksturīga silta vasara ar komfortablu vidējo temperatūru ap +26 grādiem un mīksta ziema ar vidējo temperatūru +4 grādi. Gruzijas kalnu apvidū temperatūra aukstajā gadalaikā var noslīdēt līdz -20 grādiem. Gruzijas teritorijā ir bieži nokrišņi visa gada garumā. Visbiežāk tūristi apmeklē Gruziju maijā-jūnijā vai septembrī, kad ir komfortabla temperatūra un pārsvarā labs laiks.

Autobusa ceļojumi uz Gruziju no Rīgas

Gruzijā ir jāredz kalni, jāapmeklē saulainas Batumi pludmales un jāiepazīst daudzas apskates vietas. Autobusu tūru programma dod iespēju īsā laikā iepazīt maksimāli daudz interesantu vietu. Ziemā ir jāapmeklē Gruzijas kalnu slēpošanas kūrorti, bet vasarā jāizbauda atpūta Melnās jūras pludmalēs. Gruzijas kūrorti ir lieliska iespēja izbaudīt visas augta līmeņa servisa priekšrocības par pieņemamām cenām.

Online viesnīcu rezervēšana

Rezervēt viesnīcu Gruzijā par vislabāko cenu!

Booking.com

Parakstieties uz mūsu jaunumiem

Es gribētu saņemt jaunumus uz e-pastu.

Es gribētu saņemt jaunumus Facebukā.

Lūdzam noklikšķiniet
Uzdot jautājumu Sīkdatņu politika