Ceļojumi uz Bulgāriju

Populāri ceļojumi uz Bulgāriju ar autobusu un lidmašīnu no Rīgas.

 • Viesmīlīga Bulgārija

  Tie, kas vēlās apbrīnot skaisto ainavu, nopeldēties tīrā jūras ūdenī un iepazīt senās apskates vietas, aizvien biežāk izvēlās ceļojumu uz Bulgāriju. Ziemā šī valsts piesaista tūristus ar mūsdienīgiem kalnu slēpošanas kūrortiem, bet vasarā – ar siltām pludmalēm un iespēju lieliski atpūsties jūras krastā ar minimālu budžetu. Vietas, kas ir obligāti jāapmeklē Bulgārijā, ir deviņas apskates vietas, ko aizsargā UNESCO – Srebarnas rezervāts ar gleznainu ezeru, nacionālais parks “Pirin” ar kalnu upēm un īpašiem skatiem, kā arī citas savdabīgas vietas, kas atstās spilgtas atmiņas.

 • Vīza

  Bulgārija ir Eiropas Savienības valsts.

  Latvijas pilsoņiem un nepilsoņiem vīzas nav nepieciešamas.

  Krievijas Federācijas, Ukrainas, Baltkrievijas, Armēnijas, Azerbaidžānas un citu NVS valstu pilsoņiem iebraukšanai Šengenas zonas valstīs ir nepieciešama vīza.

 • Galvaspilsēta - Sofija

  Populārākās pilsētas: Plovdiva, Varna, Burgasa.

  Populārās Melnās jūras kūrorti — Varna, Albena, Zelta smiltis, Burgasa, Nesebara, Saulainais krasts, Pomorie, Sozopola, Balčika.

 • Valoda

  Valsts valoda: Bulgāru

  Valsts platība: 110 993,6 km²

  Iedzīvotāji: 7 202 198 cilvēku (2014 gada dati).

 • Nauda

  Valsts naudas vienība — Bulgārijas leva (BGN)

 • Klimats

  Lielākajai Bulgārijas teritorijai ir raksturīgs mēreni kontinentāls klimats. Valsts dienvidu daļā un Melnās jūras piekrastē klimats ir līdzīgs Vidusjūras klimatam. Par visaukstāko mēnesi Bulgārijā tiek uzskatīts janvāris ar vidējo temperatūru 0 grādi. Kalnu apvidū ziemas laikā temperatūra var noslīdēt līdz -15 grādiem. Vidējā temperatūra vasarā sastāda +21 grādi Bulgārijas ziemeļu daļā un līdz +28 grādiem dienvidu rajonos. Termometra stabiņš reti sasniedz vairāk nekā +30 grādu atzīmi – tas ir ideāls variants atpūtniekiem, kas slikti panes lielu karstumu.

Autobusa ceļojumi uz Bulgāriju no Rīgas

Tūre uz Bulgāriju ir lieliska iespēja iepazīt divas dažādas kultūras. Balkānu kalni sadala Bulgāriju divās daļās ar Tuvo un Vidējo Austrumu kultūru. Šobrīd tūrisms Bulgārijā ir attīstības stadijā, tāpēc šeit var atklāt jaunas apskates vietas un aizraujoši pavadīt laiku ar minimālu budžetu. Turklāt unikālas Bulgārijas minerālūdeņu īpašības savienojumā ar labvēlīgu klimatu ļauj uzlabot veselību un atgriezties mājās lieliskā noskaņojumā.

 1. Bulgārija: Atvasara Bulgārijā (11 d.)

  • Autobuss
  • Visas naktis viesnīcā
  • Latviešu, Krievu

  Maršruts: EGERA – BUKARESTE – NESEBRA – NACIONĀLAIS VAKARS – PLOVDIVA – VARNA – “AKMEŅU MEŽS” – DŽIP-SAFARI – PIRĀTU KRUĪZS

  Pilnais ceļojuma apraksts
  1. 07 Sep 2021
   389 €

Online viesnīcu rezervēšana

Rezervēt viesnīcu Bulgārijā par vislabāko cenu!