Ceļojumi uz Beļģiju

Populāri ceļojumi uz Beļģiju ar autobusu un lidmašīnu no Rīgas.

 • Visgaršīgākā šokolāde pasaulē

  Kur var nogaršot visgaršīgāko šokolādi pasaulē? Protams Beļģijā! Šī valsts arī ir pazīstama ar kraukšķīgām vafelēm ar dažādiem pildījumiem, gleznainiem gobelēniem un suvenīriem ar slaveno Čurājošo puisēnu. Briseli ir vērts ieraudzīt. Tajā ir gan mūsdienīgas daudzstāvu ēkas, gan senas gotiskas būves. Tūristiem arī patīk Gente – omulīga pilsēta ar gleznainiem kanāliem, kur var bezgalīgi ilgi pastaigāties pa klusām ieliņām. Beļģijā ir jānogaršo arī jūras veltes, ko pasniedz tieši uz ielām. Tās lieliski garšo kopā ar alu, ko vietējie iedzīvotāji uzskata par vislabāko pasaulē. Dāmām ir jānogaršo ķiršu alus ar neizsakāmi smalku garšu.

 • Vīza

  Beļģija ir Eiropas Savienības un Šengenas zonas dalībvalsts.

  Latvijas pilsoņiem un nepilsoņiem vīzas nav nepieciešamas.

  Krievijas Federācijas, Ukrainas, Baltkrievijas, Armēnijas, Azerbaidžānas un citu NVS valstu pilsoņiem iebraukšanai Šengenas zonas valstīs ir nepieciešama vīza.

 • Galvaspilsēta - Brisele

  Populārākās pilsētas: Šarlruā, Brige, Gente, Antverpena, Ostende, Ljēža

  Beļģijas senās pilis: Bujona, Beleja, Dinanta, Freira, Stena, Van-Ojdonka, Dasonviļa un Flandrijas grafu pils.

 • Valoda

  Valsts valodas: Nīderlandiešu, Vācu, Franču

  Valsts platība: 30,528 km²

  Iedzīvotāji: 11 250 585 cilvēku (2016 gada dati).

 • Nauda

  Valsts naudas vienība — Eiro (EUR)

 • Klimats

  Beļģijas klimats ir raksturīgs Rietumeiropas valstīm. Ņemot vērā Ziemeļu jūras un siltās Ziemeļatlantijas straumes tuvumu, šeit ir vēsa vasara un mīksta ziema. Kalnos bieži snieg, ļaujot kalnu slēpošanas kūrortu viesiem lieliski pavadīt laiku. Tūristiem ir jāņem vērā, ka Beļģijai ir raksturīgi bieži nokrišņi un augsts mitruma līmenis. Vairāk nekā pusē dienu gadā līst lietus, kā arī ir biežas miglas.

Autobusa ceļojumi uz Beļģiju no Rīgas

Tūres pa Beniluksa valstīm parasti ietver Beļģijas pilsētas. Ceļotāji, kas ir apmeklējuši šo valsti, vienmēr vēlās atgriezties vēl un vēl. Šī valsts ir pilna ar labsirdīgiem cilvēkiem, gleznainiem skatiem un vecām ieliņām. Šeit var iejusties veco Eiropas pasaku atmosfērā. Par Beļģiju nevajag daudz lasīt – tā ir jāredz vismaz vienu reizi dzīvē.

Online viesnīcu rezervēšana

Rezervēt viesnīcu Beļģijā par vislabāko cenu!

Booking.com

Parakstieties uz mūsu jaunumiem

Es gribētu saņemt jaunumus uz e-pastu.

Es gribētu saņemt jaunumus Facebukā.

Lūdzam noklikšķiniet
Uzdot jautājumu Sīkdatņu politika