Ceļojumi uz Baltkrieviju

Populāri ceļojumi uz Baltkrieviju ar autobusu un lidmašīnu no Rīgas.

 • "Baltkrievija ar zilām acīm"

  Tūristi, kas dodas uz Baltkrieviju, iegūst unikālu iespēju iepazīt tās savdabīgu kultūru. Ceļotāji bieži ir izbrīnīti ar centrālo ielu sakārtotību un reklāmas neesamību. Šeit var iegādāties kvalitatīvas preces par pieejamām cenām un apmeklēt gastronomus, kas ir ļoti līdzīgi PSRS laika veikaliem. Baltkrievijā nav aktīvas nakts dzīves un liela skaita izklaižu vietu. Toties šeit ir labsirdīgi cilvēki, ainaviska daba un platas gaišas ielas. Baltkrievija nav līdzīga citām valstīm – lai to saprastu un izjustu tā ir obligāti jāapmeklē.

 • Vīza

  Latvijas pilsoņiem un nepilsoņiem ir nepieciešama tūrisma vīza uz Baltkrieviju.

  Krievijas un lielākā skaita NVS valstu pilsoņi var iebraukt valstī bez vīzām, uzrādot pilsoņa pasi.

 • Galvaspilsēta - Minska

  Populārākās pilsētas: Vitebska, Grodņa, Mogiļeva, Bresta, Gomeļa.

  Kalnu slēpošanas kūrorti: Siliči, Jakūtijas kalni, Mozīra un Logojska.

  Lielākās upes: Berezina, Rietumu Dvina, Nemana, Pripjata, Dņepra. Lielākie Baltkrievijas ezeri: Drivjatu ezers, Narača ezers, Osvejas ezers.

 • Valoda

  Valsts valodas: Baltkrievu, Krievu

  Valsts platība — 207 600 km²

  Iedzīvotāji — 9 498 700 cilvēku (2016 gada dati).

 • Nauda

  Valsts naudas vienība — Baltkrievijas rublis (BYR)

 • Klimats

  Baltkrievijas teritorijai ir raksturīgas mērena kontinentāla klimata īpatnības. Par siltākiem tiek uzskatīti valsts dienvidrietumu un dienvidu reģioni – šeit ziemā dienas laikā vidējā temperatūra ir 0 grādi, bet naktī tā var pazemināties līdz -8 grādiem. Vasarā šajos reģionos temperatūra sastāda ap +24 grādiem, bet naktī vidējais rādītājs sastāda +13. Valsts ziemeļu daļa vidējā temperatūra ziemā ir ap -6 grādiem dienā un -12 naktī. Siltajā gada laikā dienas temperatūra ir ap +22 grādiem, bet naktī vidējais rādītājs ir +12 grādi.

Autobusa ceļojumi uz Austriju no Rīgas

Ja jūs vēlaties atpūsties valstī ar savdabīgu kultūru un iekļauties minimālā budžetā, Baltkrievija ir labākais variants. Omulīgās un tīrās pilsētās var pastaigāties, apmeklēt muzejus un apskatīt ievērojamas vietas. Šeit var iegādāties un nogaršot kvalitatīvus dabiskus produktus par pieejamām cenām. Baltkrieviju bieži iekļauj autobusu tūru programmās pa bijušajām PSRS valstīm. Turklāt tieši šajā valstī ir saglabāta atmosfēra, kas visvairāk līdzinās PSRS.

Online viesnīcu rezervēšana

Rezervēt viesnīcu Baltkrievijā par vislabāko cenu!