Ceļojumi uz Albāniju

Populāri ceļojumi uz Albāniju ar autobusu un lidmašīnu no Rīgas.

 • Vidusjūras pērle

  Albāniju var pamatoti saukt par Vidusjūras pērli. Horvātija un Melnkalne ir bieži ir sastopamas tūrisma aģentūru reklāmas bukletos, bet Albāniju sev ir atklājuši tikai nedaudzi ceļotāji. Šī valsts ilgu laiku bija slēgta tūristiem, bet tagad visiem ir tā unikālā iespēja iepazīt tās kultūru, sadzīvi un ievērojamās vietas. Tie, kam patīk atpūta pie jūras, atradīs šeit tīras pludmales, savukārt senlietu cienītāji ar prieku izpētīs Beratas pilsētu ar seno Osmaņu arhitektūru. Ekskursiju cienītāji var apmeklēt viduslaiku pilis ar bagātu vēsturi un lielo arheoloģisko parku, kurā tiek veikti senās Grieķijas apdzīvoto vietu izrakumi.

 • Vīza

  Latvijas pilsoņiem un nepilsoņiem vīzas nav nepieciešamas.

  Krievijas Federācijas, Ukrainas, Baltkrievijas, Armēnijas, Azerbaidžānas un citu NVS valstu pilsoņiem iebraukšanai Šengenas zonas valstīs ir nepieciešama vīza.

 • Galvaspilsēta - Tirāna

  Populārākās pilsētas: Duresa, Saranda, Vlera, Berata, Korča, Pogradeca, Girokastra

 • Valoda

  Valsts valoda: albāniešu

  Valsts platība: 28 748 km²

  Iedzīvotāji: 2 831 741 cilvēku (2011.gada dati).

 • Nauda

  Valsts naudas vienība — Leks (ALL)

 • Klimats

  Albānijā, tāpat kā citās Balkānu valstīs, ir mīksts jūras klimats. Šeit ir vēsa un mitra ziema un karsta, diezgan sausa vasara. Tūristi parasti viegli panes augstu temperatūru siltajā gadalaikā pateicoties pastāvīgai jūras brīzei. Jūlijā vidēja temperatūra piekrastē ir no +28 līdz +32 grādiem. Janvārī Albānijā parasti ir +10 grādu silts. Pavasara sākumā un rudens beigās bieži līst. Kalnu apvidum ir raksturīgi nokrišņi jebkurā gadalaikā, bet temperatūra var pazemināties līdz -20 grādiem.

Autobusa ceļojumi uz Albāniju no Rīgas

Šī valsts kļuva populāra tūristu vidū tikai pēdējos gados. Autobusa tūre uz Albāniju ir lieliska iespēja iepazīt jaunu kultūru, izpētīt ievērojamas vietas un lieliski pavadīt laiku pie jūras vai kalnos. Turklāt cenas atpūtai šeit ir daudz zemākas nekā kaimiņu Grieķijā vai populārajā Horvātijā vai Melnkalnē. Albāniju savā maršrutā labprāt iekļauj gan pieredzējušie ceļotāji, gan arī tie, kas tikai sāk iepazīt Balkānu kultūru.

 1. Albānija: Lielā Balkānu tūre (13 d.)

  • Autobuss
  • Visas naktis viesnīcā
  • Latviešu

  Maršruts: UNGĀRIJA – SERBIJA - MAĶEDONIJA – ALBĀNIJA – MELNKALNE – BOSNIJA HERCOGOVINA - HORVĀTIJA PĒČA – BELGRADA – SKOPJE – VODNO KALNS – BRAUCIENS AR LAIVIŅĀM - MATKAS KANJONS – VEVČANI - OHRIDAS EZERS – OHRIDA – BERATA – TIRĀNA – KOTORA...

  Pilnais ceļojuma apraksts
  1. 02 Okt 2021
   680 €

Online viesnīcu rezervēšana

Rezervēt viesnīcu Albānijā par vislabāko cenu!