Portugāle : Olā, Portugāle, saules un portvīna zeme (13 d.)

 • Portugāle
 • Autobuss
 • 13 d.
 • Visas naktis viesnīcā
 • Latviešu, Krievu

Ceļojuma apraksts

Visi ceļojumi uz Portugāli

Maršruts: BAVĀRIJA - LAUF AN DER PEGNITZ – PROVANSA – AVIŅJONA - BASKU ZEME - SANSEBASTJANA – PORTU - PORTVĪNA DEGUSTĀCIJA – AVEIRU - KOIMBRA – PUSSALA PENIŠE - LISABONA - SINTRA – ROKAS RAGS – KAŠKAIJAS UN ESTORILAS KŪRORTI – FATIMA - KALNI SERRA DE SAMEDA - TOLEDO - MADRIDE –FONTENBLO – BRAUNŠVEIGA

 • 1 Diena.

  Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Lietuva. Polija. Nakts 3* viesnīcā Legnicas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

 • 2 Diena.

  Brokastis*. Ceļš caur Poliju un Vācijai. Dienas vidū apmeklēsim apburošo Frankonijas Šveices mazpilsētiņu Lauf an der Pegnitz. Pegnicas upes krastā saglabājās Vaclava cietoksnis, ko 14. gs. uzcēla imperators Kārlis IV. Romantisko Laufas vecpilsētas kompleksu veido vecās augstmaņu, bagāto tirgotāju un koka karkasa māja, viduslaiku rātsnams un baznīcas. Laiks ceļā. Nakts 2* viesnīcā Vācijas – Francijas pierobežā Milūzas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

 • 3 Diena.

  Brokastis*. Provansa. Aviņjona. Masīvie vaļņi ieskauj vienu no valdzinošākajām pilsētām Dienvidfrancijā - Aviņjonu. Pastaigas ekskursija pa Lauras un Petrarka pilsētu: Pāvesta pils – Palas des Papes, kas reiz bija arhibīskapa rezidence, Pont St-Benezet tilts, pulksteņu laukums un Rātsnams, viena no skaistākajām ieliņām Rue des Teinturies. Brīvs laiks pilsētā, iespējams pavizināties ar tūristu vilcieniņu pa pilsētas līkumotajām ielām, Villa de Aviņjon, Sv. Andre cietoksnis, nobaudīt nacionālo virtuvi kādā no vietējiem krodziņiem. Nakts 2* viesnīcā Tulūzas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

 • 4 Diena.

  Brokastis*. Laiks ceļā. Iepazīšanās ar Sansebastjanu. Sansebastjana (San Sebastian) - neliela pludmales pilsēta saulainajā Spānijā - Atlantijas okeāna Biskajas līča pērle un Spānijas Basku zemes izsmalcinātākajs kūrorts. Laiks ceļā. Nakts 3* viesnīcā Spānijas – Portugāles pierobežā, Chaves apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

 • 5 Diena.

  Brokastis*. Laiks ceļā. Olā, Portugāle, saules un portvīna zeme! Portu – otra lielākā pilsēta valstī, kas devusi nosaukumu pasaulslavenajam portvīnam un visai valstij – Portugālei. Portu vecpilsēta ir viens no tiem ceļojumu galamērķiem, kur gribas atgriezties vēl un vēl. Lielisks skats uz pilsētu paveras no Doru upes pretējā krasta, kur var nokļūt pa Gustava Eifeļa celto Maria Pia tiltu, bet īsto vecpilsētas elpu var izjust līkumojot pa stāvajām Portu ieliņām. 2001. gadā, kad Portu bija izvēlēta par Eiropas Kultūras galvaspilsētu, tā moto bija – “Nākotnes tilts”. Brīvs laiks pilsētā vai apskates ekskursija ar vietējo gidu (par papildus samaksu 15 €). Portvīna degustācija un iespēja iegādāties tos. Laiks ceļā. Aveiru – “Portugāles Venēcija”, šai mazajai pilsētiņai, kas reiz bija liela jūras osta, ir gara vēsture. Savulaik pilsēta kļuva bagāta pateicoties sāls un mencu zvejniecībai. Iesakām pagaršot Aveiru raksturīgās ovos moles, tās ir “mīkstās olas” – bagātīgi saldināts olas dzeltenums sacukurotā ietvarā, kas izveidots zivs vai mucas formā. Nakts 3* viesnīcā Penišes apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

 • 6 Diena.

  Brokastis*. Brīvs laiks. Piedāvājam, pēc vēlēšanās izbraukumu ekskursiju “Obiduša - ķiršu liķiera pilsēta, Rokas rags, Sintra” (par papildus samaksu 45 €). Prestižais kūrorts Kaškaija. Kur atpūšas visas pasaules aristokrātija: eikaliptu birzis ieskauj greznas villas, labākās pludmales un modernas viesnīcas. Šķērsosim arī Estorilas. Mūsu ceļš vedīs uz Rokas ragu. Rokas rags – Eiropas kontinenta galējais rietumu punkts. Atrodas 40 km uz rietumiem no Lisabonas Nacionālā parka teritorijā. Unikālā klints, kas paceļas 140 metru augstu virs Atlantijas okeāna. Uz klints atrodas bāka, pasta nodaļa, restorāns un suvenīru veikaliņš. Tālak musu ceļš vēd uz Portugāles karaļu vasaras rezidenci Sintru. Sintras unikālā atrašanās vieta – granītu kalnu grēdas nogāze, mežiem apaugušas aizas, svaiga ūdens avoti – pamatoti iemesli, lai Portugāles karaļi šo vietu izvēlētos savam vasaras patvērumam. Netālu no Sintras vēsturiskā centra atrodas pasaku pilij vai apburtaisapņu zemei līdzīgā "Quinta da Regaleira", kas iekļauta arī UNESCO pasaules kultūras mantojumā un slēpj mistiskus Templiešu ordeņa un māsonu simbolus. Dodamies uz Obidušu. Obiduša – neparastiskaista mazpilsēta – cietoksnis karaļa dāvana savai līgavai. Ziedu un ķiršu liķiera pilsēta. Liķieri šokolādes glāzītē būs iespējams arī nogaršot. Tūristu apmeklētākais objekts Portugālē. Obiduša — viena no senākajām Portugāles pilsētām. Pilsētas sienu iekšpusē no galvenajiem vārtiem uz pili ved neskaitāmas tirdzniecības ieliņas, apbūvētas ar tradicionālajām zemajām mājiņām, kas slīgst rozēs un glicīnijās. Aiz pils vārtiem tiek rīkoti bruņinieku turnīri un šokolādes festivāls. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 3* viesnīcā Penišes apkaimē.

 • 7 Diena.

  Brokastis*. Diena baudot okeānu, sauli un saldējumu. Okeāns pasakains un maigs. .. Tas aizrauj, vilina, priecē, dod iespēju aizmirst ikdienas rūpes un dāvā Jums savu brīnumu. Lielisku atpūtu! Pēc pusdienā piedāvajām izbraukumu ekskursiju (par papildus samaksu 30 €) uz Coimbru un Fatimu. Koimbra – viena no vecākajām universitātes pilsētām pasaulē, un bija vienīgā Portugālē līdz pat 1910. g. Kādreizējā galvaspilsēta un daudzu karaļu dzimšanas vieta. Pastaiga pa vecpilsētu. Fatima – Portugāles lielākais svētums. Svētnīca Fatimā ir ļoti nozīmīga kristiešu svētvieta, svētceļnieku skaita ziņā tā līdzvērtīga Lourdes Francijā. Neobaroka stila kaļķakmens bazilikai, kuru no sāniem ietver svēto statujas, ir 65 m augsts tornis un esplanāde, kas ir 2 reizes lielāka nekā Sv. Pētera laukums Romā. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 3* viesnīcā Penišes apkaimē.

 • 8 Diena.

  Brokastis*. Diena veltīta atpūtai. Atpūta pie okeāna. Nakts 3* viesnīcā Penišes apkaimē.

 • 9 Diena.

  Brokastis*. Brīvs laiks vai izbraukuma ekskursija uz Penišu un Lisabonu (par papildus samaksu 45 €). Dodamies uz Penišu. Peniše – klinšaina pussala okeānā ar skaistu ostu un pilsētiņu. Ziemeļaustrumu krasta klintis valdošie - vēji un viļņi izgrausuši piļu, torņu un dažādu figūru veidā. Šo vietu mēdz dēvēt par Austrālijas Lielā Okeāna ceļa ( Great Ocean Rood) miniatūru. Sagatavojiet fotoaparātus! Dodamies uz Lisabonu. Citu Eiropas valstu galvaspilsētu vidū Lisabona ir unikāla kaut tālab vien, ka, būdama lielpilsēta, vienlaikus spējusi saglabāt mazas pilsētas sajūtu. Lisabonā jūs visu laiku nepamet sajūta, ka tas, kas ar jums notiek, ir sava veida dzīves kino. Lisabonas unikālā arhitektūra, kurā sajaucies koloniālais stils, viduslaiki, gotika, baroks un mūsdienu dizains, Alfama vecā kvartāla šaurās ieliņas, sarkanie jumti un veļa, kas auklās žāvējas pie ēku laika zīmju greznotajām sienām, baloži, soļu klaudzoņa, kurpnieka birstes švīksti, baznīca, kas zvana teju pie auss. .. Ne velti Vims Venderss šai pilsētai pat veltījis filmu - „Lisabonas stāsts”. Lisabona ir jāizgaršo un katru reizi te atgriežoties, jūs vienalga nepametīs sajūta, ka visu laiku atklājat kaut ko jaunu. .. Tā ir tikpat noslēpumaina un niansēs bezgalīga kā fadu, kur viens stāsts turpina otru un nekad netiek izstāstīts līdz galam. Iepazīšanās ar pilsētu. Ekskursija vietējā gida pavadībā. Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 3* viesnīcā Penišes apkaimē.

 • 10 Diena.

  Brokastis*. Mēs braucam uz Madridi! !! Piedāvājām apskates ekskursiju vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 20 €). Madride – Spānijas galvaspilsēta – burvīga, jautra un nepiespiesti gaisīga, ko apstiprina arī pilsētas simbols – Madrides bronzas lācis un zemeņkoks, kas iekaro katra tūrista sirdi ar apburošo šarmu. Vecpilsēta ar šaurām ieliņām, saulaini dzeltenām mājām, krāšņām arkām, pievilcīgām freskām, stilīgām kafejnīcām. Atočas stacija, Sol laukums, Parlaments, biznesa rajons, Gran via. Laiks ceļā. Nakts 2* viesnīcā Bordo apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

 • 11 Diena.

  Brokastis*. Laiks ceļā. Fonteblo. Pasaulslavenā Fontenblo pils, ir izcilais kultūrvēsturiskais ansamblis. To uzskata par vissenāko franču karaļu ārpilsētas rezidenci. Pils apskate – bagātīgs interjers, mēbelēta kapela, ar freskām rotāta Franciska I galerija, lieliskā balles zāle, iespaidīgais kamīns, karaliskās guļamistabas. Fonteblo – īsta Francijas pērle. Laiks ceļā. Nakts 2* viesnīcā Valencienes apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

 • 12 Diena.

  Brokastis*. Vācija. Apstāšanās Braunšveigā. Staigājot pa vecajām viduslaiku ieliņām, Jūs pārsteigs senatnīgo ēku pārpilnība. Jūs redzēsiet svarīgākos Braunšveigas apskates objektus - Katedrāli, seno Rātsnamu un daudzās labisaglabātās pildrežgu ēkas. Laiks ceļā. Nakts 3* viesnīcā Slubices apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

 • 13 Diena.

  Brokastis*. Polija. Lietuva. Naktī atgriešanās Rīgā.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC, TV, kondicionieris)
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,
 • brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl. 7-8. , brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma),
 • grupas vadītāja pakalpojumi

Papildus izdevumi:

 • Papildus vieta autobusā - 185 €
 • Piemaksa par 1-vietīgu numuru - 285 €
 • Izbraukuma ekskursija “Obiduša - ķiršu liķiera pilsēta, Rokas rags, Sintra“ 45 €;
 • izbraukuma eksursija uz Coimbru un Fatimu 30 €;
 • izbraukuma ekskursija „ Lisabona – Portugāles sirds, pussala Peniše” 45 €.

Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 120 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 105 €, bērniem līdz 14g. 95 €.

Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.

*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.

Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:

 • Apskates ekskursija Portu 15 €,
 • kuģītis Portu 15 €,
 • apskates ekskursija Madridē vietējā gida pavadībā 20 €;
 • ziedojumi baznīcās, portvīna degustācija 17 €,
 • vakars fadu mūzikas pavadībā 50 €,
 • "Quinta da Regaleira" 8 €,
 • Austiņas Portugāle 15 €,
 • Fonteblo pils 16 €;
 • pilsētu nodoklis
Kā pasūtīt vietas autobusā?

Svarīga informācija tūristiem:

Skatīt

 • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto e-pastu Jūs saņemsiet ceļojuma vaučeri ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, bāzes viesnīcas nosaukumu un citu noderīgu ceļojuma informāciju t.s. “padomi ceļotājiem”. Gadījumā ja Jums NAV e-pasta, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu vaučeri drukātā formātā
 • Izbraukuma ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, gida pakalpojumi.
 • Ieejas biļetes apskates objektos ir par papildus samaksu! Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Valūtu iesakām mainīt Latvijā.
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20-30 cilvēki.
 • Ja tūrists ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru
 • Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst.20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem.
 • Brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās naktsmītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma. Visbiežāk grupas brokastu laiks ir no plkst. 07:00 – līdz 08:00, bet var būt gan ātrāk, gan vēlāk.
 • Tūrisma operatoram ir tiesības rīkot cenu akcijas un mainīt to darbības laiku, ilgumu.
 • Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Ceļojuma operators patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu.
 • Dodoties ceļojumā, tūristam jābūt derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī.
 • Latvijas pilsoņa pase, izdotā laikposmā no 1992. gada 1. jūlija līdz 2002.gada 30. jūnijam, nav derīga ceļošanai!
 • Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pase, ar derīguma termiņu līdz 50 gadiem nav derīga ceļošanai ārpus Šengenas zonas!
 • Bērnam jābūt ierakstītam vecāku pasē. Ja bērns nav ierakstīts vecāku pasē, nepieciešams bērna dzimšanas apliecības oriģināls.
 • Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.

Ceļojuma cena

 1. 12 Sep - 24 Sep 2020
  740
 2. 15 Mai - 27 Mai 2021
  740
 3. 04 Sep - 16 Sep 2021
  740

Populārākie ceļojumi

 1. Ziemassvētki Budapeštā. Ungārija - Rumānija.

  • Ungārija
  • Autobuss
  • 5 d.

  Maršruts: Miškolctapolca, Egera, Sentendre, Budapešta, Debrecena, Oradja

  Pilnais ceļojuma apraksts
 2. Grieķijas valdzinājums

  • Grieķija
  • Autobuss
  • 12 d.

  Maršruts: SEGEDA – METEORAS KALNU KLOSTERI – LOUTRAKI KŪRORTS – PELOPONĒSA – KORINTAS KANĀLS – EPIDAURA – NAFPLIO – MIKĒNAS – GRIEĶU NACIONĀLAIS VAKARS – SŪNIJA ZEMESRAGS – GLIFĀDA – VULIAGMENI EZERS – POSEIDONA TEMPLIS – ATĒNAS – AKROPOLE ...

  Pilnais ceļojuma apraksts
 3. Bavārija, Frankonija, Švābijas kalni un alas, Bodenezers un Reinas ūdenskritums Šveicē

  • Vācija
  • Autobuss
  • 6 d.

  Maršruts: BAVĀRIJA - MINHENE - ŠVĀBIJA – ŠVĀBU ALBA KALNI – LIHTENŠTEINAS PILS - LAIHINGENA ALAS – ULMA – ALPU KALNI – BODENEZERS – LINDAU – MEERSBURGA - REINAS ŪDENSKRITUMS - ŠAFHAUZENE – SĀTANA ALA – FRANKONIJAS ŠVEICE

  Pilnais ceļojuma apraksts
 4. Gleznainās Reinas, Mozeles ielejas un Elzasas vīna ceļš

  • Vācija
  • Autobuss
  • 7 d.

  Maršruts: BAIREITA – BERNE – GRIJĒRAS SIERA RAŽOTNE - ŽENĒVAS EZERS - MONTRĒ – LOZANNA – ELZASA: KOLMĀRA – RIKVĪRA – REINAS IELEJA: LORELEJAS KLINTS - MAINCA - RĪDESHEIMA - BRAUCIENS AR KUĢĪTI – KOBLENCA - MOZELES IELEJA: KOHEIMA – VĪNA DEG...

  Pilnais ceļojuma apraksts
 5. Bavārijas pērles - pilis, ezeri un Alpu kalni

  • Vācija
  • Autobuss
  • 6 d.

  Maršruts: MINHENE – NOIŠVĀNŠTEINA UN LINDERHOFU PILIS - PARTNACHKLAMM AIZA - KĪMEZERS - HERRENSALA - HERRENCIEMSEE PILS AR PARKU – BERHTESGĀDENES ZEME - BAVĀRIJAS ALPU IELOKA - HITLERA “ĒRGĻA LIGZDA” - ĶĒNIŅA EZERS – SALZBERGWERK SĀLS RAKTU...

  Pilnais ceļojuma apraksts
 6. Saules, vīna un termālo ūdeņu zeme Ungārija

  • Ungārija
  • Autobuss
  • 7 d.

  Maršruts: EGERA - VĪNA DEGUSTĀCIJA – BUDAPEŠTA - KRUĪZS AR KUĢĪTI PA DONAVU – BALATONA EZERS -

  Pilnais ceļojuma apraksts
 7. Ungārija Balatona atspulgā

  • Ungārija
  • Autobuss
  • 5 d.

  Maršruts: BARADLAALA - BRAUCIENS AR KUĢĪTI PA DONAVU - BUDAPEŠTA – BALATONA EZERS - TIHAŅAS PUSSALA – VĪNA DEGUSTĀCIJA LIČA PAGRABOS - SENTENDRE - VIŠEGRADA

  Pilnais ceļojuma apraksts
 

Parakstieties uz mūsu jaunumiem

Es gribētu saņemt jaunumus uz e-pastu.

Es gribētu saņemt jaunumus Facebukā.

Lūdzam noklikšķiniet
Uzdot jautājumu
Sīkdatņu politika